Hakkımızda

Ota Polikliniğe Hoşgeldiniz...

Ota Poliklinik 1996 yılından beri birçok hizmete öncülük eden sağlıklı estetik ve güzellik konularında en iyi hizmeti sunmayı amaçlayan köklü bir kurumdur.

Diyet servisimizde yıllardır uzmanlarla çalışmış, daha sağlıklı bireyler için hizmet vermektedir. Misafirlerimizin memnuniyeti öncelikli hedefimiz olup, uluslararası alanda tıbbın ulaştığı en üst düzeydeki uygulamaları takip etmekteyiz. Beslenme ve diyet danışmanlığı ile beraber bölgesel zayıflama ve sıkılaşma, spor merkezimiz ve estetik, güzellik hizmetleri ile sağlıklı olmanın temel hususlarını aynı çatı altında sizler için buluşturmuştur.

Birebir, online ve kurumsal beslenme danışmanlıkları ile alternatif hizmet sunmaktadır.

Beşiktaş Diyetisyen ile birlikte keyifli bir eğitimin içerisine girecek olup aslında yaşamınız da kendiniz için sağlıklı beslenme koçu olmaya yöneleceksiniz. Beraber adım atacağımız bu süreçte zorluklara göre yaşam değil, yaşam tarzınıza göre bir program felsefesine sahip olarak hareket edeceğiz.

‘’DEĞİŞİM BAŞLASIN ‘’ diyerek çıktığımız bu yolda 24 yıllık tecrübemiz ve uzman ekibimizle siz değerli misafirlerimize en kaliteli ve en güvenilir hizmeti sunmayı amaçlamaktayız. Güvenli bir yolculuk için “DEĞİŞİM BAŞLASIN ” demeniz yeterlidir. Sağlık ve güzellik alanındaki yaşam ortağınız olarak OTA Poliklinik’te her zaman kendinizi güvende ve özel hissedeceksiniz.

Uzman diyetisyenlerimiz ile hemen görüşmek ister misiniz?

Hemen Ara
WhatsApp chat